Nasz Zespół

Paweł Rawa

Zajmuje się obsługą sprzętu elektronicznego. Informatyk w trakcie studiów. Lubi pisać programy nie koniecznie użyteczne. W ten sposób poszerza swoje umiejętności i szuka nowych dróg rozwoju.  Interesuje się motoryzacją, elektroniką i nowinkami technologicznymi. W wolnym czasie jeździ na rolkach.

Aleksander Białobrzewski

Operator urządzeń do montażu dźwięku i obrazu.  Od najmłodszych lat z sukcesami oddaje się sztuce tanecznej. Interesuje się tworzeniem muzyki, filmów, dzieł malarskich,  spektakli, dzieł pisarskich i wszystkiego, co z tworzeniem związane. Perfekcjonista z mottem: „Żyj tak, aby ślady Twoich stóp przetrwały Ciebie”.

Kamil Łukasz Nurczyk

Operator urządzeń audio-wizyjnych. Mocno podkreśla związek z Ostrołęką. Sztuki walki, boks, survival, maratony, rower, wolontariat, sztuka – to tylko krótka lista jego pasji i zainteresowań. „Siej ziarna i dbaj o nie a niegdyś owoce wypełnią twe dłonie”. „Najlepsze jest to, że najlepsze przed nami”. „Po prostu zrób to”. To jego myśli przewodnie.

Krzysztof Woroncow

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Specjalista IT, realizuje usługi audio-wideo, odpowiada za procesy streaming’u (transmisje online). Specjalizuje się w projektowaniu systemów informatycznych i sieci komputerowych. Interesuje się także ich bezpieczeństwem, nowinkami technologicznymi i technologiami mobilnymi. Odpoczywa uprawiając sport i podróżując.

Łukasz Piersa

Absolwent Politechniki Białostockiej. Specjalista IT, grafik, administrator stron www,  miłośnik sportów walki i sportów siłowych, fan motoryzacji. Interesuje się rynkiem walutowym. Jego marzeniem jest, aby KELE było potentatem na rynku multimediów.

Katarzyna Żyłko

Energiczna mama, która spełnia się zawodowo. W „KELE” odpowiada za sprawy administracyjne. Otwarta na potrzeby Klientów, z mnóstwem pozytywnej energii, którą zamienia w napęd do „maszyny sukcesu”. Od początku zaangażowana w proces powstawania Spółdzielni. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Kazimierz Łoniewski

Prezes Zarządu Spółdzielni Socjalnej „KELE”.

  • Dotrzyj do swoich odbiorców z KELE! Dzięki oferowanym przez nas usługom multimedialnym Twoja działalność nabierze nowoczesnych cech, zapewni dotarcie do nowych klientów, pozwoli na poznanie twojej działalności szerszej grupie odbiorców.

  • Szukasz inspiracji, pomocy, wsparcia? Chcesz zadbać o rozwój osobisty lub zawodowy? Nabyć nowe umiejętności? Nasza platforma szkoleniowa oferuje szeroki zakres szkoleń i kursów, które ci to umożliwią.

Zapraszamy do działu OFERTA. Poznaj pełną gamę naszych usług.

Dane kontaktowe

KELE Spółdzielnia Socjalna,
ul. Mazowiecka 6,
07-410 Ostrołęka

 

Tel: 29/764-58-58,
tel. kom. 502 382 081

 

e-mail: kele@kele.pl