O nas

Powstaliśmy w 2014 r. z inicjatywy Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT Rady Regionalnej w Ostrołęce. Jako spółdzielnia socjalna opieramy się na zasadzie osobistego świadczenia pracy przez naszych członków.

Posiadamy niepospolite talenty, wiedzę i umiejętności, które w ramach działalności spółdzielni rozwijamy i oferujemy w nowoczesnej, interaktywnej formie. Jesteśmy pełną energii grupą młodych osób otwartą na potrzeby i propozycje klientów. Potrafimy wykonać „wszystko, wszędzie, bez problemów”. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych a wyobraźnia i pomysłowość klientów są naszą inspiracją.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie. Są to profesjonalne narzędzia pozwalające na nagrywanie dźwięku w jakości studyjnej, obrazu w jakości kinowej oraz z efektami specjalnymi.

Nasze usługi to oferta na najwyższym poziomie, a dzięki nowoczesnym technologiom, jesteśmy gotowi wykonać je w każdym miejscu i czasie.

 

  • Dotrzyj do swoich odbiorców z KELE! Dzięki oferowanym przez nas usługom multimedialnym Twoja działalność nabierze nowoczesnych cech, zapewni dotarcie do nowych klientów, pozwoli na poznanie twojej działalności szerszej grupie odbiorców.

  • Szukasz inspiracji, pomocy, wsparcia? Chcesz zadbać o rozwój osobisty lub zawodowy? Nabyć nowe umiejętności? Nasza platforma szkoleniowa oferuje szeroki zakres szkoleń i kursów, które ci to umożliwią.

Zapraszamy do działu OFERTA. Poznaj pełną gamę naszych usług.

Dane kontaktowe

KELE Spółdzielnia Socjalna,
ul. Mazowiecka 6,
07-410 Ostrołęka

 

Tel: 29/764-58-58,
tel. kom. 502 382 081

 

e-mail: kele@kele.pl