Partnerzy

Organizacja skupiającą środowiska techniczne i inżynierskie w Polsce. Rada Regionalna FSNT NOT W Ostrołęce współpracuje z partnerami zagranicznymi, a od 2002 r. realizowała projekty pilotażowe w ramach Programu Leonardo da Vinci II w grupie doświadczonych partnerów europejskich.  Przy realizacji każdego z projektów jak: „Sieć Ośrodków Innowacji NOT”, „KIGNET – izbowy system wsparcia konkurencyjności polskich przedsiębiorstw”, „Akcelerator Innowacji NOT” Rada Regionalna FSNT NOT zdobywa kolejne doświadczenia we współpracy z MŚP, mikro- i dużymi przedsiębiorstwami oraz osobami rozpoczynającymi działalność gospodarczą.  Więcej informacji www.notostroleka.pl.

 

KELE to jedna z organizacji, w której założenie zaangażowały się władze regionu. Samorząd jako podmiot współpracujący jest ważnym elementem wspierania lokalnych inicjatyw.

Projekt „Wikinomics” ma na celu wspieranie kluczowych kompetencji pracowniczych niezbędnych dla zapewnienia zatrudnienia w ciągle zmieniających się warunkach na rynku pracy. Projekt ustanawia tzw. wolną kulturę, czyli wolność użytkowania, dystrybucji i modyfikacji poprzez internet i inne media oraz metodologię „WIKI” jako podstawę do innowacyjnej metodologii dydaktycznej. Projekt zakłada utworzenie trwałej wspólnoty dobrych praktyk pomiędzy podmiotami kształcenia zawodowego w Europie, pomagającą sobie wzajemnie w przyjmowaniu nowych modeli społeczno-ekonomicznych i pedagogicznych w dobie ery cyfrowej. (tekst zaczerpnięty ze strony www.wikinomics-project.eu)

  • Dotrzyj do swoich odbiorców z KELE! Dzięki oferowanym przez nas usługom multimedialnym Twoja działalność nabierze nowoczesnych cech, zapewni dotarcie do nowych klientów, pozwoli na poznanie twojej działalności szerszej grupie odbiorców.

  • Szukasz inspiracji, pomocy, wsparcia? Chcesz zadbać o rozwój osobisty lub zawodowy? Nabyć nowe umiejętności? Nasza platforma szkoleniowa oferuje szeroki zakres szkoleń i kursów, które ci to umożliwią.

Zapraszamy do działu OFERTA. Poznaj pełną gamę naszych usług.

Dane kontaktowe

KELE Spółdzielnia Socjalna,
ul. Mazowiecka 6,
07-410 Ostrołęka

 

Tel: 29/764-58-58,
tel. kom. 502 382 081

 

e-mail: kele@kele.pl